שקופית1

Salesforce מאפשרת תכנון ארוך טווח לניתוח צווארי בקבוק ומציאת פתרונות עבורם

ולנס סמיקונדוקטור (Valens Semiconductor) עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק שבבים להפצת וידאו (HD) ואודיו באמצעות טכנולוגית HDBaseT שפיתחה. בעזרת הטכנולוגיה ניתן לחבר את מקורות הוידאו בבית כגון נגני DVD, בלו-ריי, ממרים, קונסולות משחקי מחשב וכו’ לטלוויזיה/יות לכבל יחיד ובכך להשתחרר ממספר רב של כבלים. החברה צמחה בקצב משולש בכל שנה בשלוש השנים האחרונות וכיום יש כ 50 חברות בין שותפיה.

__________________________________

מוצרי Salesforce בהם משתמשת Valens:

Sales Cloud

Service Cloud

Community Cloud

_________________________________

אחד האתגרים העיקריים שאיתם החברה Valens התמודדה הוא שמירה על מגמת הצמיחה בשווקים בהם היא פועלת ובשווקים חדשים שאליהם היא נכנסת. לשם כך החברה הייתה חייבת לייעל את תהליך רישום טפסי ההסמכה שלה. בעבר, החברה נהגה לבצע רישום טפסי הסמכה באופן ידני לחלוטין, מה שגרם לסרבול רב. בעזרת One1Link עברה ולנס למערכת ניהול ותיעוד, המסוגלת לספק תובנות ביחס לניהול המערכת – אלו כוללים עדכון בזמן אמת לגבי זמני מילוי הטפסים, ואף שליחת התראות מיידיות כאשר מתגלים חוסרים.

היטיבה לומר זאת עדי לשם, מנהלת השיווק של Valens: “כל אחד מאתנו, בין שהוא מודע לכך או ובין שלא, משתמש במכשירים וכבלים שעברו תהליך של הסמכה (Certification) ושחייבים לעמוד בתקנים.” כדי לנהל את המוצרים הללו ולדעת את מצבם העכשווי פנתה Valens לחברת One1Link ומימשה בעזרת Salesforce יכולות ששדרגו את התקשורת בחברה בכל הקשור להסמכה של המוצרים.

מכיוון שתהליכי הסמכה הם מרובי שלבים, אחד המאפיינים המועילים ביותר היה יצירת לוח מחוונים (dashboard) המראה היכן המוצר נמצא על גבי ציר של תחנות פעילות, דבר שמאפשר תיכנון ארוך טווח, על בסיס ניתוח של צווארי בקבוק בתהליך ומציאת פתרונות עבורם.

___________________________________________________________

יתרונות נוספים של המערכת כוללים:

    • מהירות הטמעה
    • גמישות של ה admin בביצוע התאמות ושינויים
    • כלי אוטומציה מובנים
    • תהליכי עבודה ומנגנוני אישורים
    • יכולת לחבר את התהליך לשאר פעילויות המכירה והשירות

___________________________________________________________